DE
EN
TR
Havalandırma Sistemleri
Ducting Systems

Kurucumuz İlyas ÖZPOLAT,

Dipl. Ing. Özpolat Kunststofferzeugnisse GmbH, Euro – Tec ve İlöz Plastik’ in temellerini, yüksek mühendislik eğitimini aldığı Almanya’ da 1958 yılında atmıştır.

Yıllar içinde kaliteli ürün ve sorunsuz hizmet anlayışı ile çözüm odaklı yaklaşımlarla globalleşme adına büyük adımlar atılmıştır.

Zamanla değişik üniversiteler ile çalışılarak ürünlerimiz tasdik ettirilmiş ve katma değer yaratan ürünlere kavuşulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren her daim ileri görüşlü ve yenilikçi vizyonu ile başarılara imza atan şirketimiz, bugün 1000’ den fazla ürün çeşidi ile büyük bir kitleye çözüm ortağı olmaktadır.

Şirketimizi güçlü kılan AR-GE çalışmaları ve piyasalara sunduğumuz inovatif ürünlerimizdir.

Global partnerlerimiz ile iş ortaklığımız hızla büyüyerek devam ederken, Almanya’ da 4000 paletlik lojistik merkezimiz ile bütün Avrupa Ülkeleri’ ne ürün ve hizmet sunmaktayız.

Ayrıca firmamız teknik kadrosu, kaliteli altyapısı ve teknolojik makine-teçhizatı ile zamana uygun ihtiyaç duyulan çözümler üreterek kendi alanında, Avrupa çapında güvenilir ve aranan bir şirket haline gelmiştir.


Şirket misyonumuz;

1958 yılında başladığımız bu yolda, zamana ayak uydurarak ve müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürerek, çözüm odaklı faaliyetlerimizi devam ettirmektir. Ayrıca AR-GE çalışmalarımızı devam ettirerek, inovasyon tabanlı firma yapımızla basamak basamak ilerlemektir.

Bugün ikinci kuşağın yarattığı bu üç marka ile ürünlerimizi Avrupa’ ya sunmaktayız:

 

 

İLÖZ Plastik Tanıtım Videosu
İletişim / Ulaşım
İLÖZ Plastik Havalandırma Sistemleri Ltd Şti.
Ayazağa Cendere Yolu No:7
34396 Maslak - İstanbul

Tel : +90 212 289 11 33 (PBX)
Fax: +90 212 289 11 35